Prosinec

Již od počátku prosince nás provázel adventní čas. V úvodu měsíce i na nás čekala milá návštěva Mikuláše s jeho družinou. Dne 14. 12. v naší škole proběhl již tradiční den otevřených dveří, kdy se návštěvníci mohli podívat na průběh výuky. Při výuce jsme měli možnost seznámit se s novou interaktivní pomůckou Bee – Bot, všechny nás zaujala. S blížícími se vánočními svátky jsme také potěšili své blízké školní besídkou. Někteří z nás přispěli zpěvem a tancem. V rámci projektu OSV jsme si připomněli a ukázali vánoční tradice. Poslední den před vánočními prázdninami se konalo ve třídě vánoční posezení s dárečky, poslechem vánočních koled a již tradičním čajováním.

Mgr. Milena Vašíčková